Tyto byty se nacházejí na Praze 2 a jsou ideální pro cizince žijící v Praze, zahraniční studenty, nebo pro ty, kdo chtějí mít v Praze svou základnu.   Tato pětipodlažní budova byla postavena v roce 1896 a patří na seznam památek UNESCO. Všechny byty jsou plně vybavené a udržované. Nabízíme vám i doplňkové služby, např. prádelnu a žehlení. Pronájem je minimálně na jeden rok.

Byty se nacházejí v klidné, rezidenční ulici poblíž parčíku. Nachází se pouhých 10 minut chůze od Václavského náměstí. Na zastávku hromadné dopravy I.P.Pavlova dojdete pěšky za 3 minuty.

Byt č.23

Tato garsoniéra o výměře 25 m2 se nachází v druhém patře. Je zde útulný obývací kout, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Ve zvýšeném patře je ložnice.

Byt č.31

Tento byt o výměře 75 m2 se nachází ve třetím patře. Je zde ložnice s manželskou postelí, velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou a koupelna se sprchovým koutem.

Byt č.32

Tento prostorný byt o výměře 82 m2 se nachází ve třetím patře. Je zde ložnice s manželskou postelí, velký obývací pokoj s retro-keramickým krbem, plně vybavená kuchyň a koupelna se sprchovým koutem.

Byty č.33A a 33B

Tyto komfortně vybavené garsoniéry mají výměru 32 m2. Je zde útulný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou, koupelna se sprchovým koutem a ve zvýšeném patře se nachází ložnice.

Byt č.33C

Tato komfortně vybavená garsoniéra má výměru 36 m2. Je zde útulný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou, koupelna se sprchovým koutem a ve zvýšeném patře se nachází ložnice.

Byt č.33D

Tato garsoniéra má výměru 28 m2 a nachází se ve 3.patře. Je zde útulný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou, koupelna se sprchovým koutem a ve zvýšeném patře se nachází ložnice. Pračka je umístěna v chodbě.

Byt č.42

Tento krásný byt o výměře 50 m2 se nachází ve třetím patře. Nabízí vám úchvatný výhled na Pražský hrad. Je zde ložnice s manželskou postelí ve zvýšeném patře, velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou a koupelna se sprchovým koutem.

Byt č.43

Tato garsoniéra má výměru 25 m2 a nachází se ve 4.patře. Je zde útulný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou, koupelna se sprchovým koutem, oddělená toaleta a ve zvýšeném patře se nachází ložnice.

Byt č.44

Tento prostorný byt o výměře 120 m2 se nachází ve 4. patře. Jsou zde 3 ložnice, otevřený obývací pokoj se starožitným nábytkem, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou a koupelna.

Byt č.51

Tento krásný loft o výměře 90 m2 se nachází v 5. patře a nabízí vám úchvatný výhled na Pražský hrad. Jsou zde 2 ložnice, šatna, velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou a koupelna s vanou.

Byt č.52

Tento krásný loft o výměře 52 m2 se nachází ve 5. patře. Nabízí vám úchvatný výhled na Pražský hrad. Je zde ložnice , obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou a koupelna se sprchovým koutem.

Byt č.53

Tento prostorný loft o výměře 120 m2 se nachází v 5. patře. Jsou zde 3 ložnice, velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s myčkou a pračkou a dvě koupelny.