Villa Gineta koně miluje!  Na počátku všeho byl sen jedné malé holčičky, která prosila dědečka, aby jí koupil koně.  Tento sen se stal skutečností o dvacet let později, kdy si Catherine postavila své vysněné stáje a koupila vlastní koně.   Dnes stáj Gineta nabízí ustájení s veškerými službami pod dohledem správce, Pavla Lišky.  Naším hlavním cílem je blaho všech koní, o které se staráme, a splněná přání jejich majitelů.  Naše špičkové vybavení majitelům nabízí vše, co by si mohli přát, a poloha uprostřed krásné krajiny koním poskytuje krásný domov.

Vybavení

Stáj Gineta vám nabízí vnitřní ustájení s deseti prostornými boxy a venkovní ustájení pro deset koní. Máme zde i dočasné ustájení pro jezdce a koně, kteří přijeli na soustředění, nebo si jen chtějí užít dovolenou se svým koněm. Stáje obklopují rozsáhlé pastviny a v okolí se nalézá mnoho stezek pro jezdce všech úrovní pokročilosti. V areálu je k dispozici krytá jízdárna o velikosti 40×40 metrů, a venkovní jízdárna 60×40 metrů. Povrch obou jízdáren se každý den upravuje. Jízdárny mají stálá písmena pro drezuru a pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet skoky máme k dispozici i překážky. K dispozici máme i venkovní a vnitřní mycí box pro koně se studenou i teplou vodou.

Přestože v popředí našeho zájmu jsou koně, nezapomínáme ani na zázemí pro jezdce!  Součástí hlavní stáje je vytápěná sedlárna s prostornou šatnou s uzamykatelnými skříňkami na koňské potřeby.  Klubovna je vybavena kuchyňkou, skříňkami pro vaše jezdecké vybavení, a v zimních měsících se můžete ohřát u krbu.

Služby a péče

Ustájení v našich stájích zahrnuje veškerou péči.  Boxy se čistí dvakrát denně a můžete si vybrat ze dvou druhů podestýlky – sláma nebo pelety. Koně jsou vypouštěni ven každý den dle vašeho přání (dle počasí samozřejmě s dekou).  Krmení probíhá třikrát denně. Krmíme senem, které je součástí ustájení, a dále vámi poskytnutým krmením. Spolupracujeme s nejlepšími veterináři a podkováři v České republice, protože chceme, aby váš kůň byl zdravý a šťastný.  Můžeme poskytnout výcvik pro vašeho koně a pro vás oba, který přizpůsobíme přímo vašim potřebám.

Ceny

Ustájení a výcvik je přizpůsobený přesně vašim potřebám. Cena za měsíční ustájení začíná na 8873 Kč (323 EUR) a k této částce můžete připočítat další služby, např. cvičení, výcvik a celkovou péči. Částka za měsíční ustájení zahrnuje čištění boxu 2x denně, krmení 3x denně, každodenní pastva včetně deky a používání celého areálu. Rádi vyhovíme vašim speciálním požadavkům. V naší péči jsme měli již rodící klisny a klisny s hříbaty, koně v rekonvalescenci i starší koně. Spojte se s námi a rádi s vámi vaše požadavky prodiskutujeme.