Villa Gineta


Vítejte ve Villa Gineta!

Villa Gineta se nachází necelých 25 kilometrů od Prahy, na skalnatém kopci nad řekou Vltavou. Lesy, pole a louky kolem penzionu tvoří jednu z nejkrásnějších scenérií poblíž Prahy.Všem svým hostům nabízíme pohodlí, klid a vřelé přijetí. Jsme si jistí, že od nás budete odjíždět plni krásných vzpomínek a s přáním se sem brzy vrátit.

Moderně vybavený Bed & Breakfast

Villa Gineta je moderně vybavený rodinný B&B uprostřed nádherné přírody hned za hranicemi Prahy. Z galerie vidíte na venkovní terasu i do vnitřního prostoru jízdárny. Na venkovní terase si můžete s přáteli užít skleničku dobrého pití a dát něco dobrého na zub. Uprostřed krásné květinové zahrady můžete využít vyhřívaný venkovní bazén. Dále se můžete vyřádit na trampolíně, při badmintonu, volejbalu, stolním tenisu, anebo svůj čas trávit s našimi čtyřnohými přáteli. 

Ranní konzultace

Každé ráno, mezi 9 a 11 hod., jsou Phillippe a děda Harry připraveni vám poradit při plánování vašich aktivit. Phillippe vám může doporučit přes padesát jednodenních výletů a pomoci vám poznat jeho milovaný kraj.