Gastronomie


Potrava pro duši

Třikrát do týdne pro své hosty připravujeme vynikající večeři (min. 10 osob). Připravíme pro vás „Český večer“ s táborákem, grilovanými specialitami, studeným švédským stolem a samozřejmě pověstným bramborovým salátem od Mámy Ginety. Další oblíbený večer je „Večer s pražskou šunkou“. Podáváme jemné, pomalu pečené vepřové s křupavými rozmarýnovými bramborami a zeleninou. „Dinner a la Phillippe“ vám nabídne překvapivý exkurz do Phillippova kulinářského umění. A jistě nebudete zklamáni.

Restaurace U Volešáků

Je to rodinná restaurace s tradiční českou kuchyní. Nejoblíbenějším zdejším jídlem „Překvapení pana domácího“ s americkými brambory. Restaurace se nachází v nedalekém Hradištku, cca 12 minut autem.
 
Japeka

Japeka je také rodinná restaurace, kde podávají česká i mezinárodní jídla. Nezapomeňte ochutnat jejich vynikající dezerty, např. palačinky. Najdete ji také v Hradištku, zhruba 10 minut autem od Ganety.

Fregatta

Fregatta je stylová restaurace na břehu Vltavy s velice příjemnou obsluhou. Doporučujeme jejich kohouta na víně. V přízemí budovy je výborná cukrárna. Restaurace se nachází v Měchenicích asi 15 minut autem.

Barabizna

Tato restaurace nabízí nepřeberné množství mexických jídel a šťavnatých steaků. Vyzkoušejte jejich výborné koktejly a zakousněte se do jejich steaku Gironimo. Restauraci najdete na pražské Zbraslavi, cca 30 minut cesty