Pokoje


pokoje

Stylový pokoje Athos, Wikomt, Rebecca a Nava

Čekají na vás čtyři vzdušné a komfortně vybavené pokoje pojmenované po našich koních. V pokojích je možné ubytovat 2 až 3 osoby. Jsou vybavené manželskou postelí, rozkládací pohovkou, obývacím koutem, mini ledničkou a TV se satelitním příjmem. Samozřejmostí je moderně vybavená koupelna se sprchovým koutem.

Deluxe Suity Generale a Galaxy

Tento apartmán dostal své jméno po našem charismatickém hřebci – Generál – a dobře poslouží až čtyřčlenné rodině. Tato chlouba penzionu Gineta vám nabízí velikou manželskou postel, dvě oddělené postele, ohromnou pohovku, romantický krb a TV se satelitním příjmem. Dále je zde malá kuchyňka a koupelna v retro stylu

Rodinný byt Pipo de las Pampas

Tento venkovský apartmán jsme pojmenovali po našem prvním koni a vybavili jsme ho nábytkem v tradičním, venkovském stylu.Apartmán se nachází v těsné blízkosti stájí a nabízí ubytování až pro 8osob. Skládá se z velkého pokoje s manželskou postelí a rozkládacípohovkou, a dvou hostinských pokojů s jednou postelí. Dále je zde otevřenýobývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěkoupelny.