Jezdecké semináře


Zázemí

Villa Gineta je ideální místem pro pořádání jezdeckých soustředění. Naše rodinná stáj se pyšní vysoce kvalitním povrchem ve vnitřní i venkovní jízdárně, prostornými a vzdušnými stájemi, pastvinami a seminární místností. Stáj jsme budovali několik let, abychom vytvořili prvotřídní areál, který poskytne ubytování pro velké množství jezdců a ustájení pro velké množství koní, a naši hostující trenéři jsou špičkou ve svém oboru. Naší prioritou je nejen každodenní péče, ale také nabízené služby, prostředí, koně a chceme vám být těmi nejlepšími hostiteli.

Rádi bychom přispěli k rozvoji tohoto sportu v České republice. Chceme podporovat místní projekty, které mají za cíl pozdvihnout kvalitu jezdeckého sportu v České republice. Proto jsme vytvořili speciální balíček pro ubytování koní a jejich jezdců. Nabízíme vám velice výhodnou cenu, pokud využijete několika našich služeb v rámci jednoho balíčku. Tyto služby jsou vytvořené individuálně pro potřeby různých akcí a zahrnují i stravování a zákusky od Mámy Ginety, které jsou podávány na venkovní terase.

Hostující trenéři

Stáj Gineta pořádá nesčetná soustředění, která vedou jedni z nejlepších současných světových trenérů. Soustředění jsou obvykle vícedenní, aby měli jezdec i kůň dostatek času pro pokrok a trenér dostatek času zjistit jejich individuální potřeby.

Našimi hostujícími trenéry jsou Arthur Kottas, bývalý trenér španělské jezdecké školy ve Vídni, Lucie Marešová, špičková česká trenérka drezury, a Monique Peutz, mezinárodní instruktorka a posuzovatelka z Holandska.