Ubytování v centru je pro vás ideální základnou pro poznávání kouzla Prahy. Město můžete poznávat tempem, které vám vyhovuje, a Prahu budeme mít přímo u nosu. V bytě vás osobně přivítáme a poskytneme vám potřebné informace a také tipy, jak byste svůj čas mohli strávit. Máme pro vás mapy, brožury, průvodce a doporučení na výborné restaurace. Mnoho našich hostů volí kombinaci pobytu ve Villa Gineta a pobytu v centru Prahy.

Staré město

V tomto prostorném, 58 m2 velkém bytě je vám k dispozici ložnice s luxusní manželskou postelí značky KingKoil, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV se satelitním příjmem, plně vybavená kuchyně s myčkou a koupelna s vanou a pračkou. Ubytování je pro maximálně 4 osoby.

Nachází se nedaleko Staroměstského náměstí, necelých 10 minut chůze od zastávky hromadné dopravy.

Nové město

V tomto moderním, 80 metrovém bytě je ložnice s manželskou postelí, veliký obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV se satelitním příjmem, plně vybavená kuchyně s myčkou a koupelna se sprchovým koutem. Ubytování je pro maximálně 4 osoby.

Nachází se 10 minut chůze od Václavského náměstí a 3 minuty chůze od zastávky hromadné dopravy.

Vyšehrad

V tomto rekonstruovaném, 68 metrovém bytě jsou dvě ložnice s manželskou postelí, moderní obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV se satelitním příjmem, plně vybavená kuchyně s myčkou a dvě koupelny se sprchovým koutem.  Ubytování je pro maximálně 6 osob.

Nachází se deset minut chůze od Vltavy a minutu chůze od zastávky hromadné dopravy.

Terms and Conditions

Prices are charged in CZK, all taxes included. Children under 4 years of age stay for free.  Minimum stay is 3 nights, and we offer a 5% reduction on total price for stays of more than 5 nights.

The reservation is valid when the deposit of 30% is received by bank transfer. Payment is via bank transfer of cash – we do not accept credit cards.  In the event you cancel your reservations, the cancellation fee is equal to the deposit paid.

Sheets and towels are included.